E-auction n°38

JUSTINIEN Ier Pentanummium TTB
CARIE - INCERTAINES Hemiobole TTB+
PONT - AMISOS Tetrachalque TB+/TTB
CARACALLA Denier TTB+/TTB
CARACALLA Denier TTB+/TTB
61.00 €
ALQUIER FRERES 10 Centimes SUP
PHILIPPE II Sesterce, (GB, Æ 27) TTB