E-auction n°490

5 articles
5 articles

PHOCAS Solidus SPL
PHOCAS Solidus SPL
420.00 €
HONORIUS Solidus TTB+
HONORIUS Solidus TTB+
520.00 €
GALBA Sesterce SPL
GALBA Sesterce SPL
2000.00 €
ARCADIUS Solidus SUP
ARCADIUS Solidus SUP
800.00 €
MACRIN Denier TTB+
MACRIN Denier TTB+
CRISPINE Denier TTB
CRISPINE Denier TTB