E-auction n°408

4 articles
4 articles

RAOUL Denier TTB+
RAOUL Denier TTB+
SICILE - SYRACUSE Obole TTB+
SICILE - SYRACUSE Obole TTB+
HADRIEN Hemidrachme TTB+
HADRIEN Hemidrachme TTB+
POSTUMIA Denier TTB+
POSTUMIA Denier TTB+
PROBUS Aurelianus TTB+/TTB
PROBUS Aurelianus TTB+/TTB
PHILIPPE Ier L ARABE Antoninien SUP/TTB+
PHILIPPE Ier L'ARABE Antoninien SUP/TTB+