E-auction n°384

EUDES Denier TB+
EUDES Denier TB+
ACARNANIE - LEUCAS Statère SUP
1500.00 €
TRAJAN As TTB
TRAJAN As TTB
SEXTUS POMPEE As TB+
SEXTUS POMPEE As TB+
JUNIA Denier TTB+
JUNIA Denier TTB+
140.00 €
VALENTINIEN III Solidus FDC
VALENTINIEN III Solidus FDC
1080.00 €