E-auction n°348

(1 Critère)
deplierPays
effacer
Monnaies de collection Monnaie de Paris
MODERNES 48
2 euros

HADRIEN Sesterce TB+
HADRIEN Sesterce TB+
MARC AURÈLE Sesterce TTB+/TTB
MARC AURÈLE Sesterce TTB+/TTB
FAUSTINE JEUNE Sesterce TB+
FAUSTINE JEUNE Sesterce TB+
PLAUTILLE Denier SUP/TTB+
PLAUTILLE Denier SUP/TTB+
HADRIEN Sesterce (GB, Æ 32) TB+
CARUS Aurelianus TTB+
CARUS Aurelianus TTB+