E-auction n°300

deplierEstimation

POSTUME Double sesterce TB+
POSTUME Double sesterce TB+
66.00 €
ARCADIUS Nummus TB+
ARCADIUS Nummus TB+
NÉRON Sesterce SUP
NÉRON Sesterce SUP
3400.00 €
GÉTA Denier SPL
GÉTA Denier SPL
TRAJAN Sesterce TTB+
TRAJAN Sesterce TTB+
740.00 €
CARUS  Aurelianus TTB+
CARUS Aurelianus TTB+