E-auction n°397

POSTUME Antoninien TTB+
POSTUME Antoninien TTB+
POSTUME Double sesterce TB/B+
POSTUME Double sesterce TB/B+
ÉLAGABAL Denier SPL
ÉLAGABAL Denier SPL
290.00 €
TACITE Aurelianus SUP
TACITE Aurelianus SUP
FAUSTINE MÈRE Sesterce TTB/TB+
PHILIPPE II Antoninien SUP
PHILIPPE II Antoninien SUP