TROADE - ABYDOS Obole TTB
TROADE - ABYDOS Obole TTB
TRAJAN Sesterce TB+
TRAJAN Sesterce TB+
81.00 €
OTACILIA SEVERA Sesterce TTB
OTACILIA SEVERA Sesterce TTB
105.00 €
JULIA DOMNA Sesterce TTB+/TTB
JULIA DOMNA Sesterce TTB+/TTB
405.00 €
TITUS As TB+
TITUS As TB+
CORNELIA Denier SUP
CORNELIA Denier SUP