POSTUME Double sesterce TTB
POSTUME Double sesterce TTB
TACITE Aurelianus TB+
TACITE Aurelianus TB+
PHILIPPE Ier L ARABE Sesterce TB
PHILIPPE Ier L'ARABE Sesterce TB
HADRIEN Sesterce TB+/TTB
HADRIEN Sesterce TB+/TTB
VALENTINIEN Ier  Nummus TTB+
VALENTINIEN Ier Nummus TTB+
MAXIMIEN HERCULE Argenteus SUP