E-auction n°392

Rome 63 Flip
Trésor de Chitry
Lots monnaies romaines

CALABRE - TARENTE Obole SUP
CALABRE - TARENTE Obole SUP
AURÉLIEN Antoninien TTB+/TTB
AURÉLIEN Antoninien TTB+/TTB
POSTUME Double sesterce TB+
POSTUME Double sesterce TB+
OTACILIA SEVERA Sesterce TTB+
OTACILIA SEVERA Sesterce TTB+
POSTUME Double sesterce TB
POSTUME Double sesterce TB
TITIA Denier TTB+
TITIA Denier TTB+