E-auction n°605

AURÉLIEN Aurelianus TTB+/TTB
AURÉLIEN Aurelianus TTB+/TTB
HADRIEN Denier TTB
HADRIEN Denier TTB
NÉRON As TB+
NÉRON As TB+
POMPÉE Denier TTB+
POMPÉE Denier TTB+
810.00 €
MACRIN Antoninien SUP
MACRIN Antoninien SUP
COELIA Denier  TTB+
COELIA Denier TTB+