E-auction n°502

TRAJAN Drachme TB+
TRAJAN Drachme TB+
77.00 €
DOMITIEN As TB+
DOMITIEN As TB+
37.00 €
PROBUS Aurelianus SUP/TTB+
PROBUS Aurelianus SUP/TTB+
TRAJAN Denier TB+/TTB
TRAJAN Denier TB+/TTB
61.00 €
AURÉOLUS Antoninien TTB
AURÉOLUS Antoninien TTB
CORNELIA Denier SPL/SUP
CORNELIA Denier SPL/SUP