E-auction n°487

deplierPays
Monde 21
Monde 21
monnaies or collection
State quarters

AURÉLIEN Aurelianus TTB
AURÉLIEN Aurelianus TTB
TRAJAN Sesterce TTB+
TRAJAN Sesterce TTB+
780.00 €
FAUSTINE MÈRE Denier TTB
FAUSTINE MÈRE Denier TTB
AURÉLIEN Antoninien SUP
AURÉLIEN Antoninien SUP
MACRIN Diassaria TB+
MACRIN Diassaria TB+
MACRIN Denier TTB+
MACRIN Denier TTB+