E-auction n°487

Monnaies OR
Jetons 25
Poids monétaires
FRANC-MAÇONNERIE

LOCHES Denier TTB
LOCHES Denier TTB
2200.00 €
POSTUME Double sesterce TTB/TB+
HADRIEN Sesterce TTB
HADRIEN Sesterce TTB
245.00 €
CARACALLA Denier SUP/TTB+
CARACALLA Denier SUP/TTB+
TRAJAN Denier TTB
TRAJAN Denier TTB
TRAJAN Sesterce TTB/TB+
TRAJAN Sesterce TTB/TB+