E-auction n°547

12 articles
12 articles

AURÉLIEN Antoninien TTB/TTB+
AURÉLIEN Antoninien TTB/TTB+
AUGUSTE Quadrans TTB/TTB+
AUGUSTE Quadrans TTB/TTB+
JULIA MAMÉE Sesterce TB+
JULIA MAMÉE Sesterce TB+
COMMODE Sesterce TB+
COMMODE Sesterce TB+
DOMITIEN Sesterce TB+
DOMITIEN Sesterce TB+
VALENS Solidus SUP
VALENS Solidus SUP
1080.00 €