E-auction n°547

1 Dollar FIDJI  1969 P.059a TTB
19.00 €
VIBIA Denier TTB
VIBIA Denier TTB
112.00 €
HADRIEN Sesterce TB+/TTB
HADRIEN Sesterce TB+/TTB
CONSTANS Maiorina TTB+
CONSTANS Maiorina TTB+
PROBUS Aurelianus SUP
PROBUS Aurelianus SUP