E-auction n°332

PHILIPPE II Octassaria TTB+
PHILIPPE II Octassaria TTB+
CLAUDE As TB+
CLAUDE As TB+
CALIGULA As TB
CALIGULA As TB
NERVA Denier SPL/SUP
NERVA Denier SPL/SUP
310.00 €
PROBUS Aurelianus TTB+
PROBUS Aurelianus TTB+
VALENS Nummus TB
VALENS Nummus TB