E-auction n°591

EUDES Denier SUP
EUDES Denier SUP
1076.00 €
EUDES Denier TTB
EUDES Denier TTB
LOTHAIRE Denier TTB
LOTHAIRE Denier TTB
CORNELIA Quinaire TTB
CORNELIA Quinaire TTB
PLAETORIA Denier TTB
PLAETORIA Denier TTB
POSTUME Antoninien TTB
POSTUME Antoninien TTB