E-auction n°569

TROADE - ASSOS Obole TTB+
TROADE - ASSOS Obole TTB+
140.00 €
HADRIEN Drachme TTB
HADRIEN Drachme TTB
FAUSTINE MÈRE Sesterce TB+/TTB
ALEXANDRE SÉVÈRE Denier SUP
ALEXANDRE SÉVÈRE Denier SUP
MINUCIA Denier  TTB+
MINUCIA Denier TTB+
MAURICE TIBÈRE Semissis TTB+
MAURICE TIBÈRE Semissis TTB+