E-auction n°569

500 Ringgit MALAISIE  1982 P.25 SUP+
900.00 €
MINUCIA Denier TB+
MINUCIA Denier TB+
FLORIEN Aurelianus TTB+
FLORIEN Aurelianus TTB+
SABINE Denier SPL/FDC
SABINE Denier SPL/FDC
770.00 €
HADRIEN Denier TTB+
HADRIEN Denier TTB+
NÉRON Denier TTB/TB+
NÉRON Denier TTB/TB+
298.00 €