E-auction n°555

NERVA Sesterce TB+
NERVA Sesterce TB+
MARC AURÈLE Sesterce TB+/TTB
MARC AURÈLE Sesterce TB+/TTB
PROBUS Aurelianus SUP/TTB
PROBUS Aurelianus SUP/TTB
PROBUS Aurelianus TTB+/SUP
PROBUS Aurelianus TTB+/SUP
TACITE Aurelianus TTB+
TACITE Aurelianus TTB+
5 francs IIe type Domard 1834 Limoges F.324/34 TB15