E-auction n°546

10 Karbovanets RUSSIE  1919 PS.0293 SUP
ALEXANDRE SÉVÈRE Denier TTB+
ALEXANDRE SÉVÈRE Denier TTB+
CARACALLA Denier SUP/TTB+
CARACALLA Denier SUP/TTB+
TRAJAN Denier TTB
TRAJAN Denier TTB
PROBUS Aurelianus FDC
PROBUS Aurelianus FDC
CARIN Aurelianus SPL
CARIN Aurelianus SPL