E-auction n°513

AURÉLIEN Antoninien TTB+
AURÉLIEN Antoninien TTB+
NERVA As SUP/TTB+
NERVA As SUP/TTB+
COMMODE Denier TTB+
COMMODE Denier TTB+
AURÉLIEN Aurelianus SPL/SUP
AURÉLIEN Aurelianus SPL/SUP
PROBUS Aurelianus SUP
PROBUS Aurelianus SUP
235.00 €
POSTUME Double sesterce B
POSTUME Double sesterce B