E-auction n°512

COMMODE Assarion TTB
COMMODE Assarion TTB
FAUSTINE JEUNE Sesterce TTB
FAUSTINE JEUNE Sesterce TTB
TÉTRICUS Ier Minimi TB+
TÉTRICUS Ier Minimi TB+
DOMITIEN Denier TTB
DOMITIEN Denier TTB
CARIN Aurelianus SUP
CARIN Aurelianus SUP
TITIA Denier TTB+
TITIA Denier TTB+