E-auction n°584

deplierPays
Monnaies or
Grading NGC PMG

1/2 Dinar LIBYE  1972 P.34b TB+
MAXIMIEN HERCULE Aurelianus SUP/TTB+
480.00 €
POSTUMIA Denier TTB+
POSTUMIA Denier TTB+
MACRIN Antoninien SUP
MACRIN Antoninien SUP
620.00 €
PROBUS Aurelianus FDC
PROBUS Aurelianus FDC