E-auction n°619

5 articles
5 articles

LOTS Lot lot
LOTS Lot lot
SICILE - SYRACUSE Hemilitron SUP
355.00 €
PROBUS Aurelianus SUP/TTB
PROBUS Aurelianus SUP/TTB
CLAUDIA Denier SPL
CLAUDIA Denier SPL
2200.00 €
CONSTANS Centenonialis ou Nummus SUP
AURÉLIEN Antoninien incus TTB
AURÉLIEN Antoninien incus TTB