E-auction n°604

5 articles
5 articles

DACIE - COSON Statère SUP
DACIE - COSON Statère SUP
1200.00 €
NERVA Denier TTB
NERVA Denier TTB
VALENS Nummus TB+/B+
VALENS Nummus TB+/B+
CLAUDE As TTB
CLAUDE As TTB
QUINCTIA Denier TTB+
QUINCTIA Denier TTB+
PLANCIA Denier TTB+
PLANCIA Denier TTB+
170.00 €