E-auction n°555

LUCILLE Denier TTB+
LUCILLE Denier TTB+
VESPASIEN Denier TTB
VESPASIEN Denier TTB
TRAJAN Denier TTB
TRAJAN Denier TTB
CONSTANS Centenionalis ou nummus SUP
QUINCTIA Denier TTB
QUINCTIA Denier TTB
126.00 €