E-auction n°475

(1 Critère)
effacer

TRAJAN Denier TTB+
TRAJAN Denier TTB+
121.00 €
VESPASIEN Sesterce TB
VESPASIEN Sesterce TB
DOMITIEN As TTB/TB+
DOMITIEN As TTB/TB+
MARC AURÈLE Sesterce TB+
MARC AURÈLE Sesterce TB+
39.00 €
CORNELIA Denier SPL/SUP
CORNELIA Denier SPL/SUP
JUSTIN Ier Solidus SPL
JUSTIN Ier Solidus SPL
515.00 €