E-auction n°557

deplierEstimation

25000 Francs - 5000 Ariary MADAGASCAR  1998 P.082 TTB+
PHOCAS Semissis SPL
PHOCAS Semissis SPL
420.00 €
OTACILIA SEVERA Sesterce TB+
OTACILIA SEVERA Sesterce TB+
DOMITIA Denier SUP
DOMITIA Denier SUP
JULIA Denier TTB
JULIA Denier TTB
143.00 €