E-auction n°545

deplierPays
Monde 21
Monde 21
monnaies or collection
State quarters

VIBIA Denier TTB+
VIBIA Denier TTB+
FAUSTINE MÈRE Sesterce TB/B+
FAUSTINE MÈRE Sesterce TB/B+
FAUSTINE MÈRE Denier SUP
FAUSTINE MÈRE Denier SUP