E-auction n°528

deplierPays
Monde 21
Monde 21
monnaies or collection
State quarters

ZEUGITANE - CARTHAGE Unité TB+
53.00 €
DOMITIEN Quadrans TB+
DOMITIEN Quadrans TB+
CLAUDE As TB+
CLAUDE As TB+
GERMANICUS As TTB
GERMANICUS As TTB
TACITE Aurelianus SUP
TACITE Aurelianus SUP
BAEBIA Denier TTB
BAEBIA Denier TTB
78.00 €