E-auction n°518

POSTUME Double sesterce TTB
POSTUME Double sesterce TTB
72.00 €
GÉTA Denier TTB+
GÉTA Denier TTB+
47.00 €
PHILIPPE II Sesterce TB+
PHILIPPE II Sesterce TB+
37.00 €
GALBA Sesterce TTB
GALBA Sesterce TTB
790.00 €
AÉLIVS Sesterce TB+
AÉLIVS Sesterce TB+
PROBUS Aurelianus SUP
PROBUS Aurelianus SUP