E-auction n°353

deplierPays
Monde 21
Monde 21
monnaies or collection
State quarters

LOTHAIRE Denier TB+
LOTHAIRE Denier TB+
290.00 €
AURÉLIEN Antoninien TTB
AURÉLIEN Antoninien TTB
19.00 €
AURÉLIEN Antoninien TB+
AURÉLIEN Antoninien TB+
VESPASIEN Denier SUP
VESPASIEN Denier SUP
360.00 €
GALLIEN Sesterce TTB
GALLIEN Sesterce TTB
PROBUS Aurelianus SPL
PROBUS Aurelianus SPL