E-auction n°353

deplierEstimation

TITUS Sesterce TTB+
TITUS Sesterce TTB+
310.00 €
CLAUDE As TB+
CLAUDE As TB+
CORNELIA Denier TB+
CORNELIA Denier TB+
TRAJAN Denier TB+
TRAJAN Denier TB+
HONORIUS Solidus TTB+/SUP
HONORIUS Solidus TTB+/SUP
1200.00 €
VESPASIEN Denier TTB
VESPASIEN Denier TTB