E-auction n°590

LOTHAIRE Denier TTB
LOTHAIRE Denier TTB
700.00 €
EUDES Denier SUP
EUDES Denier SUP
AUGUSTE As TB+
AUGUSTE As TB+
PROBUS Aurelianus SUP
PROBUS Aurelianus SUP