E-auction n°554

LUCIUS VÉRUS Denier TTB/TB+
LUCIUS VÉRUS Denier TTB/TB+
POSTUME Antoninien TTB+
POSTUME Antoninien TTB+
HADRIEN Sesterce TTB+
HADRIEN Sesterce TTB+
900.00 €
CONSTANS Maiorina SUP
CONSTANS Maiorina SUP
170.00 €
JETON QUERCY 25 Centimes TTB
JETON QUERCY 25 Centimes TTB