E-auction n°419

5 articles
5 articles

10 Dinars KOWEIT  1992 P.21 SPL
THRACE - AENOS Bronze TTB
THRACE - AENOS Bronze TTB
EGNATIA Denier TTB
EGNATIA Denier TTB
52.00 €
JULIA DOMNA Denier SUP/TTB+
JULIA DOMNA Denier SUP/TTB+
170.00 €
CAECILIA Denier TTB+
CAECILIA Denier TTB+
FARSULEIA Denier SUP
FARSULEIA Denier SUP
275.00 €