E-auction n°417

AURÉLIEN Aurelianus TTB+
AURÉLIEN Aurelianus TTB+
AURÉLIEN Aurelianus SUP
AURÉLIEN Aurelianus SUP
CARAUSIUS Aurelianus TB+
CARAUSIUS Aurelianus TB+
JULIA MAÉSA Denier TB+
JULIA MAÉSA Denier TB+
ANASTASE Solidus SPL
ANASTASE Solidus SPL
559.00 €
TACITE Aurelianus SPL
TACITE Aurelianus SPL