E-auction n°504

deplierPays
Monde 21
Monde 21
monnaies or collection
State quarters

PHÉNICIE - TYR Chalque TB+
PHÉNICIE - TYR Chalque TB+
TRAJAN Denier TTB
TRAJAN Denier TTB
295.00 €
PROBUS Aurelianus SUP/SPL
PROBUS Aurelianus SUP/SPL
TRAJAN As TTB/TB+
TRAJAN As TTB/TB+
POSTUMIA Denier TTB+
POSTUMIA Denier TTB+
TITUS Aureus TTB+
TITUS Aureus TTB+
4500.00 €