E-auction n°412

100 Roubles RUSSIE  1918 PS.0606 TTB
EUDES Denier SUP
EUDES Denier SUP
1076.00 €
EUDES Denier TTB
EUDES Denier TTB
LOTHAIRE Denier TTB
LOTHAIRE Denier TTB
CORNELIA Quinaire TTB
CORNELIA Quinaire TTB
COMMODE Denier TTB+
COMMODE Denier TTB+
136.00 €