E-auction n°567

CONSTANS Maiorina SPL
CONSTANS Maiorina SPL
76.00 €
MACRIN Denier SUP
MACRIN Denier SUP
CHARLES IX  TTB
CHARLES IX TTB
48.00 €
AEMILIA Denier TTB+
AEMILIA Denier TTB+
385.00 €
DOMITIEN Denier TTB+
DOMITIEN Denier TTB+
FAUSTINE JEUNE Denier SUP/TTB+