E-auction n°481

10 articles
10 articles

GERMANICUS As TB+
GERMANICUS As TB+
PHILIPPE Ier L ARABE Sesterce TTB+
PHILIPPE Ier L'ARABE Sesterce TTB+
JULIA Denier TB+
JULIA Denier TB+
VIBIA Denier TTB
VIBIA Denier TTB
NÉRON Aureus TTB
NÉRON Aureus TTB
1015.00 €
POSTUME Antoninien SUP
POSTUME Antoninien SUP