E-auction n°281

100 Roubles RUSSIE  1918 PS.0606 TTB
EUDES Denier SUP
EUDES Denier SUP
1076.00 €
EUDES Denier TTB
EUDES Denier TTB
LOTHAIRE Denier TTB
LOTHAIRE Denier TTB
CORNELIA Quinaire TTB
CORNELIA Quinaire TTB
POSTUME Antoninien TTB
POSTUME Antoninien TTB