E-auction n°151

AURÉLIEN Antoninien TB+/TTB
AURÉLIEN Antoninien TB+/TTB
PROBUS Aurelianus TTB+/SUP
PROBUS Aurelianus TTB+/SUP
TRAJAN Denier TTB+
TRAJAN Denier TTB+
HADRIEN Denier TTB
HADRIEN Denier TTB