E-auction n°459

FRANCE 30 FLIP

CONSTANS II Solidus TTB+
CONSTANS II Solidus TTB+
550.00 €
DOMITIEN Sesterce SPL
DOMITIEN Sesterce SPL
8500.00 €
AURÉLIEN Antoninien SUP
AURÉLIEN Antoninien SUP
NUMÉRIEN Aurelianus TTB+
NUMÉRIEN Aurelianus TTB+
CALIDIA Denier TTB
CALIDIA Denier TTB
TRAJAN Aureus TB+
TRAJAN Aureus TB+
2000.00 €