E-auction n°557

POSTUME Double sesterce TB+/AB
UNION MUTUELLE 2 Kg SPL
UNION MUTUELLE 2 Kg SPL
AURÉOLUS Antoninien SUP
AURÉOLUS Antoninien SUP
PHOCAS Solidus TTB+/TTB
PHOCAS Solidus TTB+/TTB
305.00 €
LUCILLE Denier TTB+
LUCILLE Denier TTB+
153.00 €
COELIA Denier  TTB+
COELIA Denier TTB+