E-auction n°628

37.00 €
AUGUSTE As TB+/TTB
AUGUSTE As TB+/TTB
JULES CÉSAR Denier TTB+
JULES CÉSAR Denier TTB+
850.00 €
ÉLAGABAL Denier TTB+
ÉLAGABAL Denier TTB+
TITUS Sesterce TTB/TB+
TITUS Sesterce TTB/TB+
HADRIEN Denier SUP
HADRIEN Denier SUP