E-auction n°592

deplierEstimation

1 Pound ANGLETERRE  1963 P.374c NEUF
1 Pound ANGLETERRE  1981 P.377b NEUF
NUMÉRIEN Aurelianus SUP/TTB+
NUMÉRIEN Aurelianus SUP/TTB+
72.00 €
CALIGULA As TTB
CALIGULA As TTB
580.00 €
POSTUME Double sesterce TB+
POSTUME Double sesterce TB+
PULCHÉRIE Solidus TTB+
PULCHÉRIE Solidus TTB+
2800.00 €