E-auction n°444

PUPIEN Sesterce TTB/TB+
PUPIEN Sesterce TTB/TB+
455.00 €
MARC AURÈLE Sesterce TTB
MARC AURÈLE Sesterce TTB
VOLUSIEN Antoninien SUP
VOLUSIEN Antoninien SUP