E-auction n°417

GALBA Denier TB+
GALBA Denier TB+
JULIA DOMNA Denier SUP/TTB+
JULIA DOMNA Denier SUP/TTB+
170.00 €
CONSTANCE II Maiorina SUP
CONSTANCE II Maiorina SUP
SÉVERINE Aurelianus SPL
SÉVERINE Aurelianus SPL
CLAUDE Denier TTB+
CLAUDE Denier TTB+
835.00 €
CORNELIA Denier fourré TTB
CORNELIA Denier fourré TTB