E-auction n°392

deplierEstimation

JULES CÉSAR Denier TB+
JULES CÉSAR Denier TB+
AURÉLIEN Demi-aurelianus TTB
AURÉLIEN Demi-aurelianus TTB
PROBUS Aurelianus SUP
PROBUS Aurelianus SUP
COELIA Denier SPL
COELIA Denier SPL
310.00 €
CALPURNIA Denier SPL
CALPURNIA Denier SPL
550.00 €
SOURCE BRAULT 5 Centimes TTB
SOURCE BRAULT 5 Centimes TTB