Périodes
Personnages
Types
ROME 48
ROME 48
LOTS monnaies romaines
Deniers
80 articles
Tri :      Par page :        <<   < 1 sur 7  >   >>
E-auction 228-152443
TB+5 €
Estimation:20
AURÉLIEN Antoninien TB+
E-auction 228-152444
TB/TB+5 €
Estimation:25
AURÉLIEN Antoninien TB/TB+
E-auction 228-152445
TTB7 €
Estimation:30
AURÉLIEN Aurelianus TTB
E-auction 228-152446
TB3 €
Estimation:10
AURÉLIEN Antoninien TB
E-auction 228-152447
TTB+56 €
Estimation:90
AURÉLIEN Antoninien TTB+
E-auction 228-152448
TB+13 €
Estimation:25
AURÉLIEN Antoninien TB+
E-auction 228-152449
TTB8 €
Estimation:35
AURÉLIEN Antoninien TTB
E-auction 228-152450
TB+13 €
Estimation:25
AURÉLIEN Antoninien TB+
E-auction 228-152451
TTB8 €
Estimation:35
AURÉLIEN Antoninien TTB
E-auction 228-152452
TTB+20 €
Estimation:30
VICTORIN Antoninien TTB+
E-auction 228-152453
TTB6 €
Estimation:15
VICTORIN Antoninien TTB
E-auction 228-152454
SUP26 €
Estimation:70
VICTORIN Antoninien SUP
80 articles
  <<   < 1 sur 7  >   >>